ZMIANY PERSONALNE
2013

Dekretem Metropolity Gdańskiego Abpa Sławoja Leszka Głódzia z obowiązków wikariusza naszej parafii został zwolniony Ks. Dariusz Skrzypkowski i z dniem 1 lipca br. skierowany do pracy duszpasterskiej jako wikariusz w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdańsku Wrzeszczu. W miejsce Ks. Dariusz do naszej parafii przyszedł Ks. Mariusz Kunicki, dotychczasowy wikariusz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gdańsku Wrzeszczu.
Mszę św. dziękczynną za 2 lata posługiwania w parafii ks. Dariusz odprawił w niedzielę 30 czerwca br. o godz. 11.30. W Eucharystii uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych, którzy wypowiadając słowa pożegnania wyrażali wdzięczność i uznanie dla wszystkiego czego ksiądz Dariusz dokonał.
Księdzu Dariuszowi dziękujemy za to, że przez okres 2 lat towarzyszył parafianom w ich radościach i smutkach, taka jest bowiem rola kapłana, aby być zawsze blisko tych, którzy tego potrzebują. Życzymy Ks. Dariuszowi błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Wniebowziętej w nowej parafii.