rekolekcje wielkopostne
2013

W dniach od 24 do 27 marca br. w naszej wspólnocie parafialnej przeżywaliśmy rekolekcje. Wielkopostne ćwiczenia duchowe w tym roku poprowadzili: ks. Wiesław Lenart i ks. Jacek Koc – Pallotyni z Kielc.
W czasie rekolekcji były nauki ogólne dla wszystkich, nauki stanowe dla mężczyzn, kobiet i młodzieży studiującej i pracującej oraz rekolekcje szkolne dla dzieci i młodzieży ZS nr 1 i SP 6 oraz Niepublicznych Przedszkoli.
Podczas tych kilku dni odnawialiśmy i umacnialiśmy naszą wiarę, aby przygotować się duchowo na Święta Zmartwychwstania Pańskiego. W czasie nauk rekolekcyjnych dla dzieci Ojcom rekolekcjonistom służył pomocą Ks. Proboszcz.
Dziękujemy Bogu za dobro, które przez posługę ks. Wiesława i ks. Jacka stało się naszym udziałem w duchowym przygotowaniu do przeżywania Tajemnicy paschalnej.