ZMIANY PERSONALNE W PARAFII

Decyzją Metropolity Gdańskiego Ks. Abpa Sławoja Leszka Głódzia posługę duszpasterską w naszej parafii zakończył: ks. Paweł Labuda i Ks. Tomasz Włodarczyk. Ks. Paweł został skierowany na studia z zakresu prawa kanonicznego na Uniwersytecie Świętego Krzyża w Rzymie, a Ks. Tomasz otrzymał zgodę na podjęcie studiów z zakresu Katolickiej Nauki Społecznej na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu w Padeborn. Na podjęty trud naukowy Ks. Pawłowi i Ks. Tomaszowi życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.

Nowi wikariusze to: Ksiądz Henryk Mruczkowski, kgtóry dotychczas posługiwał jako wikariusz w parafii p.w. Ducha Św. i Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Gdyni-Obłużu, w parafii Św. Judy Tadeusza w Gdańsku i w parafii MB Bolesnej w Gdyni – Orłowie i Ks. Michał Staniszewski, dotychczasowy wikariusz w parafii św. Ap. Piotra i Pawła w Pucku.