M E N U
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII
WNIEBOWZIĘCIA NMP I ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ W REDZIE
STRONA GŁÓWNA
Strona internetowa parafii Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny w Redzie - OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2024r.

MSZE ŚW. I NABOŻEŃSTWA

1. Koronka do Miłosierdzia Bożego dziś tradycyjnie o godz. 15.00.

2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w naszym kościele w niedzielę nie ma Mszy św. o godz. 13.00.

3. Od jutra (tj. od poniedziałku) wracamy do porządku Mszy św. w naszym, kościele w tygodniu: czyli Msze św. rano o godz. 7.00 i 7.30 oraz wieczorem o godz.18.00. Okazja do spowiedzi 20 minut przed Mszą św.

4. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godz.18.00.

5. W czwartek 25 lipca przypada Święto Jakuba Apostoła, a jednocześnie wspomnienie św. Krzysztofa. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlili się w intencji wszystkich kierujących pojazdami.
Po Mszy św. na dolnym parkingu za Ośrodkiem Zdrowia nastąpi błogosławieństwo kierowców i pojazdów (samochodów, motocykli, rowerów). Serdecznie zapraszamy.
Zebrane ofiary przy tej okazji, w ramach akcji MIVA Polska, przeznaczone będą na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

6. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 tradycyjna Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.

SPRAWY DUSZPASTERSKIE

1. Przypominamy też, że kancelaria parafialna jest czynna we wtorki i środy w godz. 15.30 do 17.00 oraz w soboty od 10.00 do 12.00.

2. Punkt Parafialnego Zespołu CARITAS – jest czynny w każdą środę od godz. 15.30 do 16.30 w pomieszczeniu naprzeciw biuro.

3. W czwartek, 25 lipca 2024, o godz.6.00 wyruszy z Helu na Jasną Górę 44 piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Polećmy pątników w naszej modlitwie.

4. W tygodniu odbył się pogrzeb Przemysława Stolz l.34. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...

Kościół
- widok od str. północno-zachodniej

Herb Redy