M E N U
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII
WNIEBOWZIĘCIA NMP I ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ W REDZIE
STRONA GŁÓWNA
Strona internetowa parafii Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny w Redzie - OGŁOSZENIA PARAFIALNE
X NIEDZIELA ZWYKŁA
9.06.2024 r.

MSZE ŚW. I NABOŻEŃSTWA

1. Koronka do Miłosierdzia Bożego z nabożeństwem czerwcowym, dziś o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy!

2. W środę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojca Świętego, Kościoła, naszej ojczyzny, Radia Maryja i wszystkich dzieł przy nim powstałych, a po niej Nowenna do M.B.N.P. z Nabożeństwem czerwcowym. Po nabożeństwie spotkanie Rodziny Radia Maryja w salkach.

3. W czwartek o godz. 19.30 Różaniec fatimski z litanią do N.S.P.J i procesja fatimska. Po procesji Msza św. z intencją wspólną do MB Fatimskiej. O niesienie figury prosimy ty razem mężczyzn z Kościelnej Służby „Semper Fidelis”. W związku z Nabożeństwem Fatimskim nie będzie wyjątkowo adoracji w ciszy do godz. 20.00. Nie będzie też w tym dniu Mszy św. O godz. 18.00.

4. Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu odprawiamy po Mszach św. wieczornych, a w niedzielę – jak słyszeliśmy – w łączności z Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15.00.

SPRAWY DUSZPASTERSKIE

1.W poniedziałek 10 czerwca br. przypada 7 rocznica święceń biskupich Księdza Arcybiskupa Tadeusza Wojdy SAC Metropolity Gdańskiego. Pamiętajmy w tym dniu w modlitwie o naszym Arcypasterzu.

2. W czwartek 13 czerwca br. o godz. 18.30 Wspólnota parafialna pw. św. Antoniego będzie przeżywała swój doroczny odpust. Sumie odpustowej będzie przewodniczył Ks. bp Piotr Przyborek.

3. Informujemy, że w czerwcu chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w następującym porządku: w sobotę 15 czerwca od godz. 9.00 – chorych odwiedzi ks. Henryk, a 22 czerwca w sobotę od 9.00 – ks. Michał. Będą to ostatnie odwiedziny przed wakacjami.

4. W przyszłą niedzielę 16 czerwca br. o godz. 16.00 zapraszamy na koncert scholki ŚPIEWAMY U MAMY.

5. W związku z kwestą charytatywną, jaka miałamiejsce przy naszym kosciele w dniu 19 maja, Pani Terenia chciała serdecznie podziękować wszystkim parafianom za otwarte serca. Za każdą złotówkę wrzuconą do puszki, za wszystkie modlitwy i ciepłe słowa. - „Pamiętajmy, że nikt nie jest tak biedny, żeby nie mógł pomóc drugiemu człowiekowi i nikt nie jest tak bogaty, żeby nie potrzebował pomocy drugiego człowieka.”
Serdeczne Bóg zapłać!!

6. W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Lidii KOROLKO l. 76. Wie-czny odpoczynek racz jej dać, Panie…

Kościół
- widok od str. północno-zachodniej