M E N U
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII
WNIEBOWZIĘCIA NMP I ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ W REDZIE
STRONA GŁÓWNA
Strona internetowa parafii Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny w Redzie - OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
21.07.2019 r.

MSZE ŚW. I NABOŻEŃSTWA

1. Przypominamy, że w miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o godz. 13.00.

2. Koronka do Miłosierdzia Bożego tradycyjnie dziś o godz. 15.00.

3. Od jutra (tj. od poniedziałku) wracamy do normalnego porządku Mszy św. w naszym kościele w tygodniu: rano o 7.00 i 7.30 oraz wieczorem o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi 20 minut przed Mszą św

4. Jutro o godz. 18.00 – Msza św. za śp. Ks. Infułata Albina Potrackiego we wspomnienie dnia urodzin. Serdecznie zapraszamy!

5. Nowenna do MBNP w środę po Mszy św. o godz. 7.30.

6. W czwartek przypada też Święto św. Jakuba Apostoła, a jednocześnie wspomnienie św. Krzysztofa. W czasie Mszy św. o godz. 18.00 w tym dniu będziemy modlić się w intencji wszystkich kierujących pojazdami: o rozsądek i wyobraźnię na drogach; Po Mszy św. na dolnym parkingu za Ośrodkiem Zdrowia nastąpi błogosławieństwo kierowców i pojazdów (samochodów, motocykli, a także rowerów). Serdecznie zapraszamy! Zebrane ofiary przy tej okazji, w ramach akcji MIVA Polska, przeznaczone będą na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

SPRAWY DUSZPASTERSKIE

1. Wychodząc z kościoła bądź w zakrystii można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, który dziś szczególnie polecamy!

2. W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Krzysztofa Murawskiego, l. 62. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy miłej - z Bogiem przeżytej – niedzieli.
Szczęść Boże!

Kościół
- widok od str. północno-zachodniej

Herb Redy