M E N U
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII
WNIEBOWZIĘCIA NMP I ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ W REDZIE
STRONA GŁÓWNA
Strona internetowa parafii Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny w Redzie - OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V NIEDZIELA WIELKANOCNA
19.05.2019 r.

MSZE ŚW. I NABOŻEŃSTWA

1. Koronka do Miłosierdzia Bożego z Nabożeństwem majowym dziś o g. 15.00.

2. M a j o w e     n a b o ż e ń s t w a     w naszym kościele odprawiamy:

- W dni powszednie – o g. 17.30
- W niedzielę – o g. 15.00 w łączności z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
- W Pieleszewie przy kapliczce wierni będą gromadzić się o g. 19.00.

3. Nowenna do MBNP w środę w łączności z majowym.

SPRAWY DUSZPASTERSKIE

1. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy naszych parafian do włączenia się w ten projekt. Szczegóły na plakacie w gablocie na zewnątrz.

2. W czwartek młodzież III klas gimnazjalnych przyjęła z rak Metropolity Gdańskiego sakrament dojrzałości chrześcijańskiej. Rodzicom młodzieży dziękujemy za dar dla kościoła w formie ofiary na modernizację nagłośnienia. Bóg zapłać!

3. We wtorek 21 maja br. po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

4. Informujemy, że w dniach 25/26 maja br. jest organizowana dwudniowa pielgrzymka na Jasna Górę z opieką duchową kapłana na spotkanie otwarte Wspólnoty MIŁOŚĆ I MIŁOSIERDZIE JEZUSA. W programie: różaniec, Msza św., modlitwa uzdrowienia i uwielbienia. W niedzielę, 26 maja, Msza św. w pustelni pod wezwaniem Ducha Świętego. Zainteresowanych, a szczególnie rodziny z dziećmi zapraszamy. Kontakt: na plakacie w gablocie.

5. Jutro tj. w poniedziałek odbędzie się pogrzeb śp. Andrzeja Żera, l. 65 z ul. Owocowej. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Wszystkim Parafianom i Gościom
życzymy miłej - z Bogiem przeżytej – niedzieli.
Szczęść Boże!

Kościół
- widok od str. północno-zachodniej

Herb Redy