TRIDUUM PASCHALNE

Ciemnica

WIELKA SOBOTA

Grób Pański i warta Strażaków

Wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i pięknego przeżycia liturgii Wielkiego Tygodnia i Świętego Triduum Paschalnego, a także tym, którzy zadbali o to, by nasza świątynia przybrała tak piękny i odświętny wystrój – szczególnie Paniom sprzątającym kościół - składamy serdeczne podziękowanie.
Młodzieży z KSM-u wraz z Małgorzatą Gniewkowską i Służbą Liturgiczną Ołtarza Pańskiego pod kierunkiem Ks. Dariusza - za przygotowanie „Ciemnicy” i Grobu, Ministrantom i lektorom wraz z Ks. Sebastianem za wzorowe przygotowanie asysty na poszczególne dni Świętego Triduum; p. Organiście Andrzejowi i dziewczętom ze Scholi za przewodniczenie śpiewom i p. kościelnemu Eugeniuszowi za posługę w zakrystii i kościele; Szafarzom Eucharystii, Kościelnej Służbie „Semper Fidelis”, którzy zawsze w takich dniach są dyspozycyjni; Ochotniczej Straży Pożarnej za wartę honorową, Pocztom sztandarowym, dziewczętom niosącym feletrony za czynny udział w procesji rezurekcyjnej: Bóg zapłać!.