PLAN KOLĘD
2017/2018

27.12 – ŚRODA – godz. 16.00 – ul. Gniewowska za torami, ul. Objazdowa
28.12 – CZWARTEK – godz. 16.00 – ul. Krótka, Piaskowa, Spacerowa, Słoneczna, Zbychowska i Żwirowa
29.12 – PIĄTEK – godz. 16.00 – ul. Leśna 1, 1a, ul. Buczka - domki, ul. Podgórna, ul. Gniewowska 10 i 10A
30.12 – SOBOTA – godz. 15.00 - ul. Jara

31.12 – NIEDZIELA - godz. 17.00 – UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU

01.01 – PONIEDZIAŁEK -  N O W Y     R O K  - Msze św. (7.30 - nie ma Mszy św.), 9.00, 10.15, 11.30, 13.00 i 17.00

02.01 – WTOREK – godz. 16.00 – ul. Orzeszkowej - domki, ul. Buczka 25
03.01 – ŚRODA – godz. 16.00 – ul. Orzeszkowej - blok i Buczka 27
04.01 – CZWARTEK – godz. 16.00 – ul. Buczka 29, 31, 33 i pod lasem
05.01 – PIĄTEK – godz. 16.00 – ul. Buczka 35 i 37

06.01 – SOBOTA (Trzech Króli) - Msze św. jak w niedzielę /godz. 16.00/- KONCERT KOLĘD

07.01 – NIEDZIELA – godz. 15.00 – ul. Ogrodowa - domki i bloki

08.01 – PONIEDZIAŁEK – godz. 16.00 – ul. Buczka 39, ul. Rzemieślnicza i Drogowców
09.01 – WTOREK – godz. 16.00 – ul. Gniewowska do tor., ul. Sobieskiego i Marysieńki (2 ks.) - PIERWSZA ROCZNICA ŚMIERCI KS. INFUŁATA
10.01 – ŚRODA – godz. 16.00 – ul. Pucka do rzeki, ul. Cechowa
11.01 – CZWARTEK – godz. 16.00 – ul. Gdańska nr parzy. i niepa., ul. Derdowskiego domki i blok nr 5
12.01 – PIĄTEK – godz. 16.00 – ul. Derdowskiego blok nr 7, ul. Łąkowa domki, ul. 1 Maja
13.01 – SOBOTA – godz. 10.00 – PIELESZEWO

14.01 – NIEDZIELA – godz. 15.00 – ul. Łąkowa blok 64 i 66, ul. Jana Pawła II nr 3, 4, 5 i 7

15.01 – PONIEDZIAŁEK – godz. 16.00 – ul. Jana Pawła II nr 6, 9 i 11
16.01 – WTOREK – godz. 16.00 – ul. Spokojna domki, ul. Norwida i Cicha
17.01 – ŚRODA – godz. 15.30 – ul. Poniatowskiego
18.01 – CZWARTEK – godz. 16.00 – ul. Spokojna 20, 22, 24, 26, 28
19.01 – PIĄTEK – godz. 16.00 – ul. Spokojna 23, 25, 27 i 29
20.01 – SOBOTA – godz. 15.00 – ul. Spokojna 31, 33 i 35

21.01 – NIEDZIELA – godz. 15.00 – ul. Spokojna 37, 39 i 41

22.01 – PONIEDZIAŁEK – godz. 16.00 – ul. Łąkowa 26, 28, 30
23.01 – WTOREK – godz. 16.00 – ul. Łąkowa 32, 34, 15
24.01 – ŚRODA - godz. 16.00 – ul. Łąkowa 17, 19, 21
25.01 – CZWARTEK – godz. 16.00 – ul. Łąkowa 23 i 25, 29 i 29A, 33
26.01 – PIĄTEK – godz. 16.00 – ul. Łąkowa 31, 37, 39
27.01 – SOBOTA – g. 10.00 – ROLNICZA i MOŚCIE BŁOTA, g. 15.00 - ul. Łąkowa 22

28.01 – NIEDZIELA – godz. 15.00 – ul. Łąkowa 41, 43, 45

29.01 – PONIEDZIAŁEK – godz. 16.00 – godz. 15.00 – ul. Łąkowa 47, 53, 55, 57
30.01 – WTOREK – godz. 16.00 – ul. Łąkowa 49, ul. Tenisowa i Sportowa
31.02 – ŚRODA - godz. 16.00 – ul. Olimpijska 21, 23, 27, 29, 31, 33
01.02 – CZWARTEK - godz. 16.00 – ul. Olimpijska 17, 19, 25, 37, 39, 41
02.02 – PIĄTEK - godz. 16.00 – ul. Olimpijska 1, 3, 11, 13, 15, 43

03.02 – SOBOTA - godz. 8.30 – Odwiedziny chorych

4.02 – NIEDZIELA – godz. 15.00 – ul. Olimpijska 5, 7, 9 i Obwodowa 119

5.02 – PONIEDZIAŁEK – godz. 16.00 ul. Olimpijska 2, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24

10.02 – SOBOTA – godz. 15.00 – K O L Ę D Y     U Z U P E Ł N I A J Ą C E