PARAFIALNA PIELGRZYMKA AUTOKAROWA
LICHEŃ - JASNA GÓRA - TORUŃ
25 - 26.10.2016 r.

W dniach 25 – 26 października br. (tj. wtorek – środa) odbyła się Parafialna Pielgrzymka na Jasną Górę, do Lichenia i Torunia. Pielgrzymom towarzyszył Ks. Proboszcz.

W drodze do Częstochowy nawiedziśmy Sanktuarium w Licheniu, gdzie o 12.00 była przewidziana Msza św. przed Cudownym Wizerunkiem MB Licheńskiej Bolesnej Królowej Polski w Bazylice.
Na Janej Górze mieliśmy zakwaterowanie w Domu Pielgrzyma. O godz. 21.00 uczestniczyliśmy w Apelu Jasnogórskim. Następnego dnia (środa) o 6.00 zgromadziliśy sie na Mszy św. w kaplicy Cudownego Wizerunku NMP. O godz. 9.00 odprawiliśmy Drogę Krzyżowowa na wałach, a o 11.00 wyruszyliśmy w drogą powrotną nawiedzając w Toruniu Sanktuarium MNP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu.