WSPÓLNE KOLĘDOWANIE PRZY ŻŁÓBKU
6.01.2016 r.

6 stycznia br. w Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną w tradycji polskiej Świętem Trzech Króli w naszym kościele w godzinach popołudniowych odbyło się wspólne kolędowanie przy żłóbku jako kontynuacją tradycyjnych spotkań pod hasłem „Śpiewajcie i grajcie Mu… Małemu”. Tym razem wspólny śpiew kolęd przeplatany był poezją o tematyce bożonarodzeniowej. Całe spotkanie było dziełem wikariuszy: Ks. Mariusza Kunickiego i Ks. Pawła Labudy.

Oprawę muzyczną przygotował Ks. Paweł (gitara) wraz z p. Agnieszką Szumnarską (klawisze) i Anną Labuda (skrzypce). W roli solistki wystąpiła Katarzyna Kunicka i nasza Schola Dziecięca. Teksty recytował Jakub Lewiński. Na zakończenie odbyła się kwesta na działalność charytatywną Parafialnego Zespołu Caritas.