M E N U
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII
WNIEBOWZIĘCIA NMP I ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ W REDZIE
STRONA GŁÓWNA
Strona internetowa parafii Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny w Redzie - OGŁOSZENIA PARAFIALNE
WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

28.05.2017 r.

MSZE ŚW. I NABOŻEŃSTWA

1. Dziś o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z Nabożeństwem majowym i Nowenną do Ducha Świętego.

2. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach majowych, które - do środy włącznie - odprawiamy: o godz. 18.30;
- W Pieleszewie przy kapliczce wierni gromadzą się o godz. 19.00.

3. Nowenna do MBNP w środę w łączności z Nabożeństwem majowym i Nowenną do Ducha Świętego godz. 17.30.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy nabożeństwa czerwcowe.

5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: I-szy czwartek i piątek miesiąca. Okolicznościowe modlitwy w łączności z nabożeństwem czerwcowym po wieczornych Mszach św.

6. W I-szy czwartek miesiąca po nabożeństwie czerwcowym odbędzie się tradycyjna Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.

7. Okazja do spowiedzi na wszystkich Mszach św., a w piątek dodatkowo od godz. 17.30.

8. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w sobotę 17 czerwca. Będą to ostatnie odwiedziny przed wakacjami. Nie będzie odwiedzin w lipcu i sierpniu.

SPRAWY DUSZPASTERSKIE

1. W piątek o godz. 18.45 w kancelarii parafialnej nauka przedślubna dla narzeczonych, którzy w najbliższym czasie zawrą sakramentalny związek małżeński w naszym kościele.

2. W sobotę 3 czerwca br. odbędzie się kolejne spotkanie młodych na Polach Lednickich pod hasłem „Idź i kochaj”. Z naszej parafii do Lednicy – wraz z Ks. Pawłem – uda się 30-osobowa grupa młodzieży.

3. W przyszłą niedzielę – z racji dorocznego Święta Dziękczynienia – w całej Polsce zbierane będą ofiary do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

4. Już dziś informujemy, że w poniedziałek 5 czerwca br. o godz. 19.00 odbę-dzie się pierwsze spotkanie młodzieży klas II gimnazjalnych w ramach formacji przed bierzmowaniem.

5. Tradycyjna Piesza Pielgrzymka z naszej parafii do Wejherowa na Uroczystość Trójcy Przenajświętszej odbędzie się w sobotę 10 czerwca br. Powrót w niedzielę w godzinach popołudniowych.

6. We wtorek 30 maja br. o godz. 11.30 w kaplicy cmentarnej w Wejherowie odbędzie się pogrzeb śp. Józefa Radtke, l. 65 z ul. Buczka. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…

Wszystkim Parafianom i miłym Gościom życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego
oraz opieki Matki Bożej!
Szczęść Boże!