M E N U
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII
WNIEBOWZIĘCIA NMP I ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ W REDZIE
STRONA GŁÓWNA
Strona internetowa parafii Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny w Redzie - OGŁOSZENIA PARAFIALNE
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.03.2018 r.

MSZE ŚW. I NABOŻEŃSTWA

1. Dziś o godz. 16.00 serdecznie zapraszamy na kolejne Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Koronką do Miłosierdzia Bożego.

2. Nowenna do MBNP w środę o godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny i dzieła Radia Maryja, a po niej w salkach katechetycznych spotkanie przyjaciół i sympatyków Radia Maryja oraz Adoratorek NSPJ.

3. Droga Krzyżowa piątek 23 marca br. w naszym kościele o godz. 8.00.

Wieczorem o godz. 19.00 międzyparafialna Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta. Początek w kościele Św. Antoniego. Zakończenie w naszym kościele okolicznościowym kazaniem i Komunią św. Serdecznie zapraszamy całymi rodzinami na tę niepowtarzalną modlitwę!

Nie będzie w naszym kościele Drogi Krzyżowej dla dzieci o 16.30, dla dorosłych o 17.30 i dla młodzieży o 19.30!

4. W sobotę 24 marca br. od godz. 8.30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

5. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową, która rozpocznie w Kościele Wielki Tydzień. Poświęcenie palm - które przynosimy w tym dniu do kościoła – odbędzie się na wszystkich Mszach św.

Plan WIELKIEGO TYGODNIA I SPOWIEDZI ŚW. znajduje się już na tablicy ogłoszeń, a także na stronie internetowej naszej parafii.

Nowych mieszkańców naszej parafii już dziś informujemy, że Uroczysta Rezurekcja w naszym kościele odbywa się na zakończenie Liturgii Paschalnej w Wielką Sobotę o godz. 21.15.

SPRAWY DUSZPASTERSKIE

1. Zgodnie z zapowiedzią dziś przy grocie MB przedstawiciele Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają baranki na stół wielkanocny.

2. We wtorek o godz. 16.00 i 16.45 w kościele katecheza przyparafialana dla dzieci pierwszokomunijnych. O godz. 19.00 natomiast spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, a po nim spotkanie przedstawicieli klas.

3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła będziemy zbierali ofiary do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego.

4. W przyszłą niedzielę też przy Grocie MB będą rozprowadzane palemki wielkanocne wykonane przez uczniów SP nr 3 i 4 oraz Przedszkole Chatka Puchatka. Dochód z tej akcji przeznaczony zostanie na rehabilitację dzieci.

5. W przyszłą niedzielę też przy Grocie MB będą rozprowadzane palemki wielkanocne wykonane przez uczniów SP nr 3 i 4 oraz Przedszkole Chatka Puchatka. Dochód z tej akcji przeznaczony zostanie na rehabilitację dzieci.

6. W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Anieli Kreft, l. 90 z ul. Orzeszkowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie…

Wszystkim Parafianom i Gościom oraz solenizantom życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego
oraz opieki Matki Bożej Bolesnej.
Szczęść Boże!
Kościół
- widok od str. północno-zachodniej

Herb RedyLICZNIK ODWIEDZIN


Darmowe Liczniki dla Twoich stron! WWW.LICZ.PLModerator: Ks. proboszcz Marian Świątek