M E N U
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII
WNIEBOWZIĘCIA NMP I ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ W REDZIE
STRONA GŁÓWNA
Strona internetowa parafii Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny w Redzie - OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17.09.2017 r.

MSZE ŚW. I NABOŻEŃSTWA

1. Koronka do Miłosierdzia Bożego tradycyjnie o godz. 15.00.

2. We wtorek 19 września br. o godz. 17.30 – powitanie i wprowadzenie do kościoła relikwii Św. Brata Alberta. Nie będzie w tym czasie modlitwy różańcowej. O godz. 18.00 - Msza św., a po niej różaniec pod przewodnictwem przedstawicieli Róż. O godz. 19.30 czuwanie modlitewne pod przewodnictwem Wspólnoty „Młodzi Uwielbiają Jezusa". O 21.00 Apel Jasnogórski i pożegnanie relikwii.
Przy ołtarzu św. Antoniego natomiast będzie stał kosz na dary dla noclegowni w Wejherowie.

3. Nowenna do MBNP w środę o godz. 17.30.

SPRAWY DUSZPASTERSKIE

1. Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłej niedzieli dziś po Mszach św. zbieramy ofiary do puszek na rzecz rodzin syryjskich, które nasza parafia w ciągu sześciu miesięcy obejmowała pomocą. Za każdą symboliczną złotówkę na tej cel z góry składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. Katecheza przyparafialna dla kandydatów do bierzmowania – we wtorki o godz. 16.30 w salkach parafialnych.

3. Już dziś informujemy, że pierwsze spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek 26 września br. w kościele po Mszy św. wieczornej.

4. Próba scholii dziecięcej w sobotę o godz. 10.00 w salkach katechetycznych.

5. Odpust ku czci MB Różańcowej będziemy przeżywali w tym roku w niedzielę 1 października br.

6. Kurs przedmałżeński dla młodzieży po szkole średniej i dla narzeczonych odbędzie się w naszej parafii w dniach 9 - 13 października br. Spotkania odbywać się będą w salkach katechetycznych o godz. 18.30. Zapisy w dniu rozpoczęcia.

7. Burmistrz Miasta Redy – za naszym pośrednictwem – informuje, że w czwartek 21 września br. o godz. 17.00 w Sali nr 110 Urzędu Miasta w Redzie odbędą się Konsultacje Społeczne dotyczące rozmieszczenia stacji postoju Systemu Roweru Metropolitalnego w Redzie.

Niech Boże błogosławieństwo, radość i pokój
towarzyszą nam w przeżywaniu Dnia Pańskiego,
niech będą również z nami w każdym dniu nowego tygodnia.
Szczęść Boże!

Kościół
- widok od str. północno-zachodniej

Herb Redy