M E N U
SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII
WNIEBOWZIĘCIA NMP I ŚW. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ W REDZIE
STRONA GŁÓWNA
Strona internetowa parafii Wniebowzięcia NMP i Św. Katarzyny w Redzie - OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

19.11.2017 r.

MSZE ŚW. I NABOŻEŃSTWA

1. Koronka do Miłosierdzia Bożego dziś o godz. 15.00.

2. Nowenna do MBNP tradycyjnie w środę o godz. 17.30. O 18.00 Msza św. w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny i Dzieła Radia Maryja, a po niej – w salkach – spotkanie Przyjaciół i sympatyków Radia Maryja oraz Adoratorek NSPJ.

3. W środę też o godz. 19.30 w kościele kolejna katecheza dla dorosłych. W programie: konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie przy kawie w salkach.

4. W sobotę 25 listopada br. przypada wspomnienie Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej – drugorzędnej patronki naszego kościoła. Zapraszamy w tym dniu na wspólną modlitwę w intencji naszej parafii przez orędownictwo Św. Katarzyny w czasie Mszy św. o godz. 7.00, 7.30 i 18.00.

5. Przez cały listopad w tygodniu o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.00 odprawiamy zbiorowe Msze św. gregoriańskie z odczytywaniem imion naszych zmarłych. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.

SPRAWY DUSZPASTERSKIE

1. W nawiązaniu do parafialnego odpustu ku czci św. Katarzyny, Wspólnota Młodzi Uwielbiają Jezusa zaprasza wszystkie dzieci naszej parafii na zabawę "katarzynkową" będącą "parafialnym odpowiednikiem andrzejek" w sobotę 25 listopada w godzinach 10.00 - 13.00 w salkach katechetycznych. W programie gry i tańce, mile widziane przebrania.

2. Przyszła niedziela to Niedziela Chrystusa Króla. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Następna będzie już I-szą Niedzielą Adwentu. Pragniemy poinformować, że – jak co roku – od I-szej Niedzieli Adwentu niedzieli (tj. od 3-go grudnia) panowie z Kościelnej Służby „Semper Fidelis” rozpoczną roznoszenie opłatka na stół wigilijny dla wszystkich rodzin naszej parafii. Każdy z nich będzie posiadał identyfikator z pieczęcią parafii. Spotkanie organizacyjne w sobotę 2 grudnia w plebanii po Mszy św. wieczornej.

3. Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów – za naszym pośrednictwem – już dziś zaprasza swoich członków na uroczyste spotkanie wigilijne w dniu 7 grudnia br. o godz. 13.00 w Hotelu RIVER STYLE w Redzie przy ul. Puckiej 10b. Zapisy 23 listopada r. w godz. 14.00 – 16.00 w siedzibie Związku na terenie MOKSiRu.

Niech Boże błogosławieństwo, radość i pokój towarzyszą nam w przeżywaniu Dnia Pańskiego,
niech będą również z nami w każdym dniu nowego tygodnia.
Szczęść Boże!

Kościół
- widok od str. północno-zachodniej

Herb Redy