80-TE URODZINY KS. INFUŁATA ALBINA POTRACKIEGO
22.07.2013 r.

22 lipca br., były nasz długoletni proboszcz Ks. Infułat Albin Potracki, w latach 1992 – 2008 Dyrektor Ekonomiczny Archidiecezji Gdańskiej, ukończył 80-ty rok życia. Dzień wcześniej, w niedzielę 21 lipca o godz. 9.00 Czcigodny Jubilat odprawił uroczystą Mszę św. dziękczynną przy udziale licznie zgromadzonych parafian z przedstawicielami władz samorządowych na czele. Okolicznościową homilię wygłosił ks. Franciszek Lisiński – emeryt, który przez 30 lat pełnił posługę duszpasterską u boku ks. Infułata.
            Z okazji 80. urodzin Księdza Infułata życzymy, aby Bóg obdarzał dalej dostojnego Jubilata, przez wstawiennictwo Matki Najświętszej, obfitością łask, zdrowiem i siłami. Szczęść Boże!